Prefabrik Villa Projeleri

Hızını asla kesmeyen inşaat projeleri, birçok kişiyi ev sahibi yapıyor. Buna paralel şekilde yapı sektöründe artık birçok kişinin çok uygun maliyetleri ve hızlı tamamlanma süreçlerinden ötürü seçtiği prefabrikler de ilgi görüyor. Prefabrik yapıların bu kadar ilgi görmesinin sebebi her türlü ihtiyaca dönük bir yapıyı barındırması. Sosyal amaçlar için ya da kurumsal amaçlar için sosyal tesis prefabriklerinin yanı sıra, ailenizle mutlu bir yuvada yaşam sürmeniz için prefabrik evler ve prefabrik villa projeleri de artık karşımıza çıkıyor.

Prefabrik villa projeleri ile siz de villa sahibi olun

Yüksek arsa fiyatları, betonarme inşaatlarla birlikte gelen çok yüksek proje maliyetleri belki de size bir ev sahibi olabileceğiniz düşüncesini unutturmuştur. Üstelik villaların çok daha yüksek olur diye düşünüyor olabilirsiniz, ancak prefabrik villa projeleri herkesi bir villa sahibi olmaya ikna edecek derecede düşük fiyatlarla, buna karşın son derece yüksek kalite standartları ile ilerleyen süreçlerdir.

Prefabrik villa fiyatları

Standart olarak 30 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen prefabrik evlerde maliyetler 10 bin TL civarın kadar düşebilmekte, ihtiyaçlara ve prefabrik yapılara eklenebilen modüllere göre artabilmektedir. Ancak proje bazlı işlerde fiyat daha da düşmektedir, prefabrik villa projelerinde tek bir fiyattan söz etmek zordur, ancak genel olarak standart villa projeleri fiyatlandırmaları ile karşılaştırırsak villa projelerinde fiyatlar daha uygundur.

Makro Prefabrik ile iletişime geçin!

Türkiye’de prefabrik yapı sektörünün öncü firmalarından olan Makro Prefabrik, bugüne dek birçok firmaya hizmet vermiş, bunun yanı sıra birçok kişiyi bireysel anlamda ev ve villa sahibi yapmış bir markadır. Makro Prefabrik ile iletişime geçerek hem standart prefabrik villa projeleri ile ilgili süreç ve maliyet bilgisi alabilirsiniz, hem de diğer prefabrik villa projeleri ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.