Prefabrik Acil Afet Yapıları

Hepimizin bildiği üzere deprem, sel, yangın, heyelan, tsunami gibi doğal afetler sonrasında veya doğal olmayan savaş gibi nedenlerden dolayı acil yerleşim gerektiren yapılardır.

DETAYA GİT

Prefabrik Sağlık Yapıları

Prefabrik sağlık yapılarına, özellikle kamu tarafından son dönemlerde sağlık sektörüne yapılan yatırımlardan dolayı talep çok artmıştır.

DETAYA GİT

Prefabrik Eğitim Yapıları

Makro Prefabrik, eğitim binaları istenilen büyüklüklerde, öğrenci ve eğitmelerin her türlü ihtiyaçlarını ve konforunu karşılayacak şekilde tasarlamaktadır. Prefabrik okul binalarında en önemli tercih sebebi hızlı üretim , hızlı montaj ve doğru malzeme tercihleri yapılarak yapının eğitime kazandırılmasıdır.

DETAYA GİT

Prefabrik Kamu ve İdari Yapıları

Ülkemiz genelinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından kalıcı veya geçici yapılar olarak tercih edilmektedir. Kurum veya kuruluşlar tarafından genellikle yönetim binaları, çok amaçlı ofisler olarak kullanılmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda hastane, sağlık ocağı, denetim binaları, okul, kreş olarak da kullanılmaktadır.

DETAYA GİT

Prefabrik Kamp Yapıları

Prefabrik kamp yapıları özellikle petrol doğalgaz ve büyük çaplı maden ocaklarında tercih edilmektedir. Prefabrik kamplar genellikle iş gücünün dışardan sağlandığı projelerde kullanılmaktadır. Bu nedenle projede çalışacak teknik personel ve işçilerin barınacağı alanlar verimlilik açısından önem taşımaktadır.

DETAYA GİT

Prefabrik Şantiye Yapıları

Prefabrik şantiye yapılarına, inşaat sektörü başta olmak üzere, maden ocakları, otoyol, köprü, havalimanı, baraj, gölet ve tünel projelerinde ihtiyaç duyulmaktadır.

DETAYA GİT

Prefabrik Konutlar

Prefabrik konutlar, gerek maliyet avantajları , gerekse fonksiyonel olması sebebiyle tercih edilen yapılardır. Prefabrik konutlarda kişisel ihtiyaç ve beklentilerin rahatlıkla karşılanabileceği çok farklı konseptlere sahip modeller ortaya koyulabilmektedir.

DETAYA GİT