Prefabrik İki Katlı Konut

Türkiye'de son yıllarda yapı sektörü içerisindeki aktifliği hızla artan prefabrik alanında en çok tercih edilen seçeneklerden birisi iki katlı konutlerdir. Modüler yapıları itibariyle her türlü ihtiyaca ckonutap verecek düzeyde donanıma sahip olan iki katlı prefabrik konut modelleri WC, duş, mutfak gibi noktalarda son derece yüksek kalitede yaşam alanları oluşturmaktadır.

Parçaların üretim ve montaj süresinin oldukça kısa olduğu prefabrik konutlarda, iki katlı modellerin sipariş sonrasında teslim edilme süresi ortalama bir haftadır. Dilediğiniz lokasyonda montaj ve kurulum işlemi gerçekleştirilebilen iki katlı prefabrik konut seçenekleri ile artık her nerede olursanız olun, yüksek yatırım maliyetleri gerektirmeden aileniz için harika yaşam alanları yaratabilir, büyük bir huzurla ve keyifle konutinizi kullanabilirsiniz.

Uzman üretim ve montaj kadrosu ile, sektörün lider firmalarından Makro Prefabrik, yıllardır bu alanda birçok kişiye prefabrik konutlar konusunda hizmet vermekte ve ihtiyaca yönelik farklı projeleri hayata geçirmektedir. Eğer siz de prefabrik konutlar konusunda bilgi almak ve maliyet analizi ile hayalinizdeki konute en kısa sürede ulaşmak isterseniz, Makro Prefabrik her zaman yanınızdadır.