Prefabrik Okul Binaları

Prefabrik okul binaları, ihtiyaca göre farklı konseptler üzerinde tercih edilebilen ve oldukça fonksiyonel yapılardır. Prefabrik yapıların sağladığı konfor ve kalite düzeyi, ancak en önemlisi de hızlı inşa ve düşük bütçe bu anlamda önemlidir. Özellikle afet bölgelerinde hasar görmüş ya da yıkılmış okullarda eğitim gören öğrencilerin eğitimine kesintisiz bir şekilde devam etmesi açısından, prefabrik okul binaları son derece önemlidir. Bu bakımdan her geçen gün gelişen prefabrik sektörü içerisinde okullara yönelik geliştirilmiş projeler dikkatle incelenmeli ve göz önünde bulundurulmalıdır.

Eğer okullara yönelik bir prefabrik ihtiyacı söz konusu ise, önem sırası ilk başlarda yer alır. Örgün hizmet için betonarme binalar sonraki süreçte yapılabilir ancak bu aylar alan bir süre zarfını kapsamaktadır. Prefabrik okul binaları ile, oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanabilir. Bunun dışında yalıtım ve iç modülleri eksiksiz bir şekilde verilir, bunların da dışında sonradan sökülüp başka bir noktada kullanım özelliği ile de, sonraki süreçte farklı konseptte hizmet dallarının tercihi de söz konusudur.

Prefabrik eğitim binası olarak ;

Prefabrik Özel Okul Binası , Prefabrik Anaokulu Binası , Prefabrik Kreş Binası , Prefabrik Yurt Binası , Prefabrik Derslik Binası , Prefabrik Ek Derslik Binası gibi yapılar yapılabilmektedir...